0
تعداد کل محصولات : ۰ محصولجمع کل : ۰ تومانپرداخت و تسویه

جارو رباتیک سنکور 8250 دو کاره مدل SRV8250BK

Robotic vacuum cleaner Sencor SRV8250BK

موجود نیست
ویژگی های فنی محصول :
صدا (دسی بل)
60 دسی بل
برنامه ها
6 برنامه
سنسورها
3 نوع سنسور مختلف
نوع باطری
لیتیومی
میزان شارژ دهی باطری
120 دقیقه مداوم
توضیحات

جارورباتیک سنکور SRV8250BK

جارو رباتیک سنکور SRV 8250BK یکی از جدیدترین محصولات این شرکت است و دارای کارایی بسیار بالایی است.طراحی این جارو رباتیک نیز بسیار منحصر بفرد بوده و باعث شده است تا به خوبی بر روی هر نوع سطحی حرکت کند و حتی قادر به حرکت در زیر مبلمان نیز باشد.این جارورباتیک مجهز به باطری 2600 میلی امپری است و در مدت زمان 5 ساعت به طور کامل شارژ می شود و پس از ان تا 120 دقیقه نیز قابلیت استفاده به صورت مداوم را دارد.این جارو رباتیک هوشمند است و دارای سنسورهای مختلفی است که حرکت انرا در بین اشیای مختلف موجود در اتاق امکان پذیر خواهد کرد.از ویژه گی های برجسته در این جارو رباتیک سنکور 8250 قابلیت جارو کردن و تی کشیدن به صورت همزمان است و می تواند سطوح سخت مانند سرامیک و پارکت را به خوبی تمیز کند.شرکت سنکور در زمینه تولید و طراحی لوازم خانگی فعالیت دارد و با استفاده از فن اوری پیشرفته و طراحی به روز در محصولات خود ، توجه کاربران فراوانی را جلب خود کرده است.

sencor-srv8250-banehyas-1

 

 

 

 

موتور BLDC

در این جارو رباتیک سنکور از موتور BLDC استفاده شده است که دارای کارایی بسیار بالایی است و در عین حال سطح صدای کمی نیز دارد.این جارو رباتیک دارای دو برس چرخشی داریره ای و یک برس چرخشی استوانه ای است و نیروی انها توسط موتور تامین می شود.

 

 

کنترل با موبایل و ریموت

جارو رباتیک سنکور SRV 8250BK به صورت قابلیت کنترل دارد.روش اول استفاده از اپلیکیشن مخصوص ان بر روی گوشی تلفن همراه هوشمند است که به شما امکان دسترسی به تنظیمات و کنترل انرا می دهد.در این حالت می توانید نوع برنامه نظافتی دلخواه و یا اتومات را به ان وارد کرده و یا از نیزان شارژ و نحوه عملکرد ان باخبر شوید.روش دوم استفاده از ریموت کنترل مخصوص ان است که ان نیز به راحتی امکان کنترل این جارورباتیک فوق العاده را به شما می دهد.

 

 

6 برنامه عملکرد از پیش تنظیم شده

برای این جارو رباتیک پر قدرت سنکور SRV 8250BK شش برنامه عملکردی به صورت از پیش برنامه ریزی شده در نظر گرفته شده است.این برنامه ها هر کدام به نوعی حرکت دستگاه را ممکن می کند و می توانید با توجه به نیاز از برنامه مناسب خود استفاده کنید.این برنامه ها شامل:
1- Auto cleaning modeبرای نظافت با استفاده از تشخیص خود دستگاه است.
2- Maximum power mode:این برنامه با حداکثر قدرت سطح را نظافت می کند.
3- Wall cleaning mode:از این حالت نیز می توان برای نظافت کناره های دیوار می توان استفاده کرد.
4- 2 x 2 m area cleaning mode:از این برنامه نیز برای نظافت سطح دو متری می توان استفاده کرد.
5- Random direction motion mode:برای نظافت به صورت تصادفی عمل خواهد کرد.
6- Intensive cleaning mode: این برنامه نیز برای تمیز کردن سطوح با زباله زیاد قابل استفاده است.

 

 

قابلیت نقشه برداری ژیروسکوپی با دوربین 360 درجه

این جارو رباتیک سنکور به خوبی می تواند محیط اطراف خود را نقشه برداری کند و مسیرهای قابل حرکت خود را شناسایی کند.قابلیت GYRO MAPPING و دروبین 360 درجه ای است تا به خوبی محیط اطراف خود را بررسی کرده و بدون افتادن از پله ها و یا برخورد به اشیای مختلف حرکت کند.

 

کارکرد بدون نیاز به دخالت شما!

شما می توانید جارو شارژی رباتیک سنکور 8250 را به گونه ای برنامه ریزی کنید تا در هنگامی که در منزل نیست دستگاه به نظافت بپردازد.

 

 

هم جارو می کند و هم تی می کشد

این جارو رباتیک سنکور دارای عملکردی دو منظوره است که می تواند به صورت همزمان مسیر خود را جارو کند و با استفاده از مخزن اب و پد مخصوصی که دارد حتی تی نیز بکشد.به این ترتیب سطوح سخت مانند سرامیک را با بالاترین سطح کیفیت ممکن تمیز خواهد کرد.

 

 

نوار مغناطیسی

 قسمت هایی از اتاق را که به دلایل مختلف نمی خواهید جارو به انجا وارد شود را به راحتی با استفاده از قرار دادن یک نوار مغناطیسی که به همراه ان وجود دارد را محدود کنید.به محض رسیدن جارو رباتیک جدید سنکور SRV 8250BK به نوار مغناطیسی انرا تشخیص داده و به ان وارد نخواهد شد.

 

 

فیلتر بهداشتی

برای جلوگیری از ورود میکرو ذرات بیماری زا به هوا در هنگام استفاده از این جارو رباتیک برای ان فیلتر هوا نیز تعبیه شده است.این فیلتر که قابلیت شست و شو نیز دارد می تواند حجم زیادی از ذرات بیماری زا و الرژی زا را از هوا حذف کند و باعث حفظ سلامتی شما نیز خواهد شد.

 

 

شارژ خودکار

جارو رباتیک سنکور SRV 8250BK دارای باطری لیتیومی با ظرفیت 2600 میلی امپر است و می تواند با قرار گیری در ایستگاه شارژ در مدت زمان 5 ساعت بطور کامل شارژ شود.بعد از پر شدن ظرفیت شارژ باطری نیز می تواند به صورت مداوم تا 120 دقیقه کار کند.در هنگامی که میزان شارژ باطری رو به اتمام می رود دستگاه به صورت هوشمند انرا تشخیص داده و به ایستگاه شارژ خود بر می گردد.پس از کامل شدن شارژ نیز می تواند از همان جایی که قبلا انرا ترک کرده بود دوباره شروع بکار کند.

 

 

دو نوع برس مختلف

در جارو رباتیک سنکور 8250 از سه برس برای نظافت استفاده شده است.دو برس که عملکردی دایره ای شکل دارند و در دو طرف دستگاه قرار دارند می توانند هر نوع زباله ای را به زیر دستگاه جارو کنند.برس دیگر نیز به صورت استوانه ای است و با عملکرد چرخشی خود تمام زباله ها را به داخل مخزن جارو می کند.این جارو از نظر نظافت سطوح مختلف عملکردی فوق العاده دارد و با اطمینان می توان نظافت منزل خود را به ان بسپارید.

 

 

سنسورهای سه گانه در جارو رباتیک سنکور SRV 8250BK

برای جلوگیری از برخورد این جارو با قسمت های مختلف و یا افتادن از ارتفاع ها دارای سه نوع سنسور مختلف است.سنسور اول می تواند از برخورد دستگاه به اشیای مختلف جلوگیری کند.سنسور دوم نیز می تواند از افتادن ان از پله ها و ارتفاع به طور کلی جلوگیری کند.و سنسور سوم نیز امکان برگشت دستگاه را به ایستگاه شارژر فراهم می کند.

 

اگر وقت کافی برای نظافت منزل خود را ندارید اصلا جای نگرانی نیست و می توانید نظافت منزل خود را به یک جارو هوشمند بسپارید.با خرید جارو رباتیک سنکور SRV 8250BK شما از مزایای فراوانی برخوردار خواهید شد.کیفیت ساخت بسیار عالی،قدرت نظافت فوق العاده،باطری با ظرفیت زیاد،سنسورهای مختلف،قابلیت نقشه برداری ژیروسکوپی،قابلیت تی کشیدن،کنترل با استفاده از گوشی تلفن همراه و ریموت مخصوص،ابعاد کم حجم،چرخ های با کیفیت با قابلیت حرکت بر روی سطوح نرم و سخت ، 6 برنامه مختلف جارو کردن و ... از جمله قابلیت های فروان این جاور رباتیک فوق العاده هستند.

 

 

ویژگی های محصول
ویژگی های فنی و ظاهری محصول :
مشخصات کلی
نوع دستگاه
جارو رباتیک
برند
SENCOR
مدل
SRV8250BK
وزن
2.5 کیلوگرم
ابعاد
ارتفاع : 7.5 و قطر:33.5 سانتی متر
محدوده صدا
کم
صدا (دسی بل)
60 دسی بل
تعداد چرخ ها
2
برنامه ها
6 برنامه
سنسورها
3 نوع سنسور مختلف
قابلیت های ویژه
دارای ژیروسکوپ برای مسیریابی
دارای دوربین با قابلیت چرخش 360 درجه
قابلیت همزمان جاروکردن و تی کشیدن
نوع باطری
لیتیومی
نشانگر باطری
مدت زمان مورد نیاز برای شارژ کامل
5 ساعت
میزان شارژ دهی باطری
120 دقیقه مداوم
سایر ویژه گی ها
دیگر مشخصات
قابلیت کنترل با اپلیکیشن مخصوص بر روی گوشی تلفن
قابلیت کنترل با ریموت مخصوص
دارای دو برس کناره
دارای یک برس استوانه ای
دارای مخزن اب
قابلیت برنامه ریزی برای کارکردن در روزها و یا شب های دلخواه در طول هفته
نظرات
تجربیات خود را بنویسید
نام و نام خانوادگی (ضروری)
ایمیل (ضروری)
موضوع
کد امنیتی
Captcha
whatsappinstagram