0
تعداد کل محصولات : ۰ محصولجمع کل : ۰ تومانپرداخت و تسویه

اب سردکن یخچال دار نیکایی مدل NWD1400R

NIKAI WATER DISPENSER NWD1400R

۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های فنی محصول :
حالت دستگاه
ایستاده
خروجی های اب
اب سرد - اب جوش - اب با دمای اتاق
نوع ورودی اب
مخزن اب
سیستم برودتی
کمپرسور
سطح صدا
کم صدا
توضیحات

مشخصات ابسردکن یخچال دار نیکایی مدل NWD1400R

دستگاه های ابسردکن یا Wter Dispenser برای مصارف خانگی ، محل کار و امکان مختلف تولید شده اند که در اشکال و مدل های مختلف امروزه در بازار مشاهده می شوند.یکی از بهترین دستگاه های ابسردکن ساخت شرکت Nikai است که از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار بوده و به همین دلیل توانسته رضایت کاربران خود را جلب کند و یکی از پر فروش ترین دستگاه های ابسردکن در حال حاضر است.ابسردکن نیکایی مدل NWD1400R قابلیت قرار گیری بر روی زمین را دارد و در قسمت زیرین ان محفظه سرد کننده نیز وجود دارد.این دستگاه دارای 3 شیر خروجی اب است که به صورت فشاری عمل می کنند.

 

 

کمپرسور ساخت ژاپن در ابسردکن نیکایی مدل NWD1400R

مهم ترین قسمت دستگاه های ابسردکن کمپرسور انها است که مرکز تولید سرما است.در این ابسردکن نیکایی از یک کمپرسور پیشرفته استفاده شده است که میزان مصرف انرژی بسیار کمی دارد و در عین حال کارکردی ارام و بیصدا دارد.

 

 

خروجی های اب با 3 شیر مجزا

در ابسردکن نیکایی مدل NWD1400R سه شیر اب برای خروجی اب با دماهای متفاوت در ان تعبیه شده است.اب سرد با رنگ قرمز ، اب گرم با رنگ ابی و اب معمولی با رنگ زرد مشخص شده است.هر کدام از این خزوجی ها فقط با کمی فشار دادن عمل می کنند که این استفاده از انها را بسیار ساده و راحت کرده است.

 

 

 

محفظه سرد کننده در اب سردکن یخچال دار نیکایی NWD1400R

در قسمت یایین این ابسردکن یک محفظه کوچک قرار که هم نقش پایه نگهدارنده را دارد و هم یک یخچال کوچک است.با روشن شدن دستگاه اب سردکن این قسمت نیز سرد می شود و می توان از ان برای نگهداری بطری های اب ،نوشیدنی های مختلف ،میوه و ... استفاده کرد.

 

 

مخزن اب بزرگ و بهداشتی 

این ابسردکن دارای قابلیت قرار گیری مخزن اب بر روی ان است.شما می توانید مخزن اب را به صورت اماده خریداری کنید و انرا بر روی دستگاه قرار دهید.

 

 

کارکردی ارام و کم صدا 

ابسردکن های شرکت نیکایی و علی الخصوص مدل NWD1400R از بالاترین استانداردهای روز دنیا برخوردار هستند.در این دستگاه از یک کمپرسور بسیار پیشرفته برای تولید برودت مورد نیاز استفاده شده است که در ضمن اینکه از مصرف انرژی بسیار کم برخوردار است کارکردی ارام و کم صدا را نیز به همراه دارد.
 

ویژگی های محصول
ویژگی های فنی و ظاهری محصول :
مشخصات کلی
برند
نیکایی
رنگ
سفید
حالت دستگاه
ایستاده
خروجی های اب
اب سرد - اب جوش - اب با دمای اتاق
ابعاد
ارتفاع 110 - عمق 40 سانتی متر
نوع ورودی اب
مخزن اب
سیستم برودتی
کمپرسور
سطح صدا
کم صدا
نظرات
تجربیات خود را بنویسید
نام و نام خانوادگی (ضروری)
ایمیل (ضروری)
موضوع
کد امنیتی
Captcha
whatsappinstagram