0
تعداد کل محصولات : ۰ محصولجمع کل : ۰ تومانپرداخت و تسویه

یخچال فریزر الجی ساید بای ساید مدل X257

LG GRX257 SIDE BY SIDE REFRIGERATOR

۵۶/۵۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های فنی محصول :
نوع محصول
یخچال و فریزر ساید بای ساید
حجم کل
601 لیتر
نوع کمپرسور
اینورتر خطی
نوع جریان هوا
MULTI AIR FLOW
توضیحات

مشخصات کامل ومعرفی یخچال ساید بای ساید اینستا ویو الجی مدل GC-X257
شرکت الجی در سال 2018 این مدل از یخچال فریزر ساید بای ساید خود را روانه بازار کرد.برای این یخچال فریزر حجمی معادل 668 لیتر (30 فوت)در نظر گرفته شده است که 442 لیتر ان مربوط به یخچال و 246 لیتر از ان نیز مربوط به قسمت فریزر ان است به طور کلی این یخچال فریزر از دو قسمت تشکیل شده است که قسمت سمت چپ ان فریزر است و قسمت سمت راست ان نیز یخچال است.


یخچال الجی مدلX257  دارای سه درب است که یکی از انها برای قسمت بار ان یا همان اینستا ویوو ان است و دو درب دیگر ان نیز برای قسمت یخچال و قسمت فریزر است.طراحی کلی این یخچال ساید بای ساید بسیار زیبا است و در ابعاد 1790میلی متر ارتفاع،عمق 738 میلی متر و عرض 912 میلی متر ساخته شده است.بر روی قسمت بیرونی درب فریزر ابریز و بر روی قسمت داخلی ان نیز یخساز تعبیه شده است که خروجی یخساز نیز در کنار ابریز است.


اما چیزی که این یخچال را با مدل های قبلی خود متفاوت کرده است قسمت اینساویوو ان است که بر روی درب سمت راست ان قرار گرفته است. InstaView™ Door-in-Door در یخچال فریزر ساید بای ساید الجی مدل x257 حالت درب در درب دارد که قسمت جلویی ان از شیشه ای به رنگ مشکی درست شده است.این قسمت قابلیت ان را دارد تا با 2 بار کوبیدن بر روی ان قسمت داخلی ان روشن شده و میتوان محتوای انرا به راحتی مشاهده کرد.حالت درب در درب اینساویوو در یخچال x257 الجی می تواند برای قرار گیری مواد غذایی که بیشترین مصرف روزانه را دارند مورد استفاده قرار بگیرد.


برای دسترسی به این قسمت لازم نیست درب یخچال را به صورت کامل باز کنید و این به نوبه خود می تواند از دو نظر قابل توجه باشد.ابتدا اینکه دسترسی شما را به مواد غذایی مورد نظرتان را اسان تر می کند و دوم اینکه میزان سرمای خارج شده از این قسمت بسیار کمتر است  و در نهایت باعث کاهش میزان مصرف انرژی می شود.


یخچال فریزر الجی  مدل x257 با ویژه گی اینستاویوو خود علاوه بر کارایی ان نمایی بسیار زیبا را نیز با خود به همراه دارد.یخچال اینستاویوو الجی از زمان ورود به بازار تا اکنون نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته و توانسته عرصه را در بازار رقابت بر دیگر رقبا تنگ کند.اینستاویو از فن اوری های جدید و مخصوص الجی است که نمونه انرا قبلا در هیچ جای دیگری نمی توانید بیابید.


این یخچال فریزر زیبا و با کیفیت علاوه بر ویژه گی هایی که در بالا گفته شد دارای فن اوری منحصر به فرد دیگری نیز در قسمت کمپرسور خود است. یخچال ساید بای ساید الجی مدل x257 دارای کمپرسور اینورتر خطی یا Inverter Iiner Comperessor است.فن اوری ساخت این نوع از کمپرسورها در اختیار شرکت الجی است و به دلیل دانشی که در ساخت انها به کار رفته است دارای کمترین میزان مصرف انرژی هستند به گونه ای تا 32 درصد در میزان مصرف انرژی صرفه جویی می شود.کمپرسور اینورتر خطی علاوه بر ان به دلیل اتصالات کمی که در ساخت ان به کار رفته دارای دارای میزان اصطکاک بسیار کم نیز هست که در نتیجه ان میزان صدای ان تا 25 درصد کمتر شده است و دراین مدل فقط 41 دسی بل صدا هنگام کار کردن ایجاد می شود.


برای انکه سرمای تولید شده به یک اندازه و به صورت یکسان به تمام قسمت های داخل برسد از تکنولوژی گردش هوای چند نقطه ای یا Multi Air Flow  در یخچال اینستاویو الجی x257استفاده شده است.در این سیستم هوای سرد از چندین نقطه و در قسمت های مختلف به جریان در می اید و باعث می شود هوای سرد به یک اندازه به تمام قسمت های ان برسد.


به دلیل قرار گیری مواد غذایی مختلف در داخل تمام یخچال ها بو هایی نامطبوع ایجاد می شوند که برای سلامتی و همچنین میزان نگهداری سایر مواد غذایی نیز تاثیر گذار است.فیلتر بهداشتی هوا Hygiene Fresh در یخچال ساید بای ساید الجی مدلx257 قرار داده شده است که قادر است تمام بو های داخل یخچال را از بین برده و محیطی بسیار تمیز و عاری از هر گونه میکروب و میکرو ارگانیسم را ایجاد می کند.


فیلتر هایژن فرش دارای 5 مرحله فیلتراسیون مختلف است که در نهایت محیط داخلی یخچال را به گونه ای بسیار سالم نگه می دارد.این لایه های 5 گانه عبارتند از 2 لایه نانو کربن برا بو زدایی و رفع تمامی بوهای داخلی ،2 لایه فوتوکالیست برای از بین بردن تمام میکرو ارگانیسم ها و 1 مرحله نیز با اشعه فرابنفش قادر است هوای داخلی را تازه سازی کند.تمام این مراحل فیلتراسیون هوای داخلی یخچال درب در درب الجی X257 باعث می شود مواد غذایی مدت های طولانی تر در ان به صورت تازه باقی بمانند.


قسمت داخلی این یخچال فریزر در هر دو قسمت به گونه ای بسیار مناسب مدیریت شده است تا با میزان فضای مناسب خود بیشترین حجم از مواد غذایی را نگه دارد.این ساید بای ساید الجی در قسمت یخچال دارای 4 طبقه شیشه ای (شیشه ها از جنس حرارت دیده و مقاوم) و 2 کشو نیز برای میوه و سبزی است(Fresh Balancer).بر روی درب ان نیز برای بیشترین میزان استفاده از فضای داخلی 5 قسمت تعبیه شده است.در قسمت فریزر نیز 4 قسمت بر روی درب و 4 طبقه از جنس شیشه حرارت دیده در قسمت داخل و 2 کشو نیز برای ان در نظر گرفته شده است.

 

lg x257-banehyas.com 2

 

 

یخچال الجی مدل X257  قابلیت اتصال به اب شهری را دارد و شما می توانید انرا به صورت مستقیم به شیر اب از محل تعبیه شده برای ان وصل کنید.با قابلیت اتصال اب شهری به این دستگاه شما نیاز ی به پر کردن مخزن اب و تانکر یخساز ندارید و می توانید همیشه از اب سرد و یخ اماده ان استفاده کنید.این یخچال الجی دارای فیلتر اب بوده و می تواند اب ورودی را تا حد زیادی از ناخالصی ها و رسوبات فیلتر کند.

اینستاویو درب در درب
به واسطه این ویژه گی بسیار مهم(InstaView Door in Door) در یخچال ساید الجی x257 می توانید دسترسی بسیار اسان به مواد غذایی پر مصرف را داشته باشید.فقط با دو بار کوبیدن روی درب ان به اسانی می توان محتویات داخل را مشاهده کنید و بدون نیاز به باز کردن کامل درب و خارج شدن حجم زیادی از هوای سرد به مواد مورد نظر خود دست پیدا کنید.

 


سرمای همه جانبه
تمام قسمت های داخلی این یخچال فریزر الجی 257 حتی قسمت بار ان(درب در درب)در سریع ترین زمان کاملا سرد می شود.

 

lg x257-banehyas.com 1

 

 


فضای بزرگ داخلی
برای انکه بیشترین میزان از مواد غذایی را بتوانید در سرمای یخچال و فریزر نگهداری کنید یخچال الجی درب در درب اینستاویو مدل X257  دارای 668 لیتر حجم فضای داخلی است که فضای بسیار بزرگی را در اختیار شما قرار میدهد.این حجم زیاد فضای برای استفاده یک خانواده با جمعیت زیاد نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.


قرار گیری مناسب یخ ساز
سیستم Space Plus Ice Maker کمترین میزان فضای داخلی را به خود اختصاص داده و فضای بیشتری را برای سایر مواد غذایی در اختیار شما قرار داده است.


Utility Box
جعبه مخصوص برای نگهداری مواد غذایی کم حجم و پر مصرف نیز در نظر گرفته شده است و تا حد زیادی نیز از بهم ریختگی مواد غذایی درقسمت داخلی یخچال نیز جلو گیری می کند.


محفظه تنظیم رطوبت
نگهداری سبزی و میوه ها در داخل یخچال نیازمند تعادل رطوبت در داخل ان است. در یخچال فریزر الجی مدل x257 برای این منظور محفظه کشویی مخصوصی در نظر گرفته شده است(Fresh Balancer) که میزان رطوبت در ان برای نگهداری طولانی تر میوه وسبزی جات کنترل می شود.


فیلتر تصفیه هوا (Hygiene Fresh)
برای تصفیه هوای داخلی و از بین بردن بوهای نا مطبوع انواع مواد غذایی موجود در ان از فیلتر تصفیه هوای هایژن فرش استفاده شده است.این فیلتر قادر است هوای داخلی را 5 مرحله فیلتر کرده و تمام بو ها و ذرات میکروبی را تا99.99% از بین ببرد تا محیطی کاملا بهداشتی را برای نگهداری مواد غذایی فراهم اورد.

 

lg x257-banehyas.com 4

 


LG thinQ
با داشتن این ویژه گی یخچال الجی اینستاویو مدل X257 به یک دستگاه هوشمند تبدیل می شود که می تواند با استفاده از وای فای (wifi)  به گوشی تلفن شما متصل شود.به این ترتیب می تواند در هرکجا و هر زمان به کنترل تنظیمات یخچال و فریزر دسترسی داشت.هم چنین خطاهای ایجاد شده در کار این یخچال الجی با این قابلیت در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید در کمترین زمان نسبت به رفع انها اقدام کنید.

 

lg x257-banehyas.com 5

 

 


کمپرسور اینورتر خطی
قلب تپنده یک یخچال و فریزر کمپرسور ان است.یخچال ساید الجی 30 فوت مدل x257 با داشتن کمپرسور اینورتر خطی الجی (LG inverter liner compressor) کمترین میزان مصرف انرژی را دارد.صدای ان نیز به واسطه همین کمپرسور به کم ترین میزان خود رسیده است.

 

lg x257-banehyas.com

 


کمپرسورهای اینورتر خطی دارای کمترین میزان اتصالات داخلی هستند و به همین دلیل از میزان تولید صدای بسیار کمتری نسبت به نمونه های معمولی تر دارند.


مزایای یخچال فریزر ساید بای ساید الجی مدل X257
فضای داخلی مناسب و مدیریت شده
طراحی درب در درب
نواوری اینستاویو
کمپرسور اینورتر خطی
سیستم گردش هوای چندگانه

قابلیت اتصال به اب شهری


شرکت الجی دارای سابقه طولانی در تولید و ساخت انواع لوازم خانگی مخصوصا یخچال و فریزر است.این شرکت توانسته است با طراحی های بسیار زیبا و استفاده از تکنولوژی های مخصوص خود مصرف کنندگان فراوانی را در بازارهای بین المللی جذب خود کند.قیمت یخچال فریزر الجی اینستا ویو مدل X257  با تمام قابلیت هایی که در بالا ذکر شد بسیار مناسب است و مقرون به صرفه است.

 

ویژگی های محصول
ویژگی های فنی و ظاهری محصول :
مشخصات کلی
برند
LG
مدل
GR-X257
نوع محصول
یخچال و فریزر ساید بای ساید
کشور سازنده
کره
وزن
132کیلوگرم
ابعاد
W912*H1790*D738 میلی متر
مشخصات فنی
حجم کل
601 لیتر
حجم یخچال
390 لیتر
حجم فریزر
210 لیتر
نوع کمپرسور
اینورتر خطی
نوع گاز خنک کننده
R600a
نوع جریان هوا
MULTI AIR FLOW
تازه نگهداری میوه وسبزی
بدون برفک
قابلیت اتصال به اب شهری
مشخصات ظاهری
رنگ
سیلور
تعداد درب
3درب
اینستا ویو
میزان صدا
39دسی بل
اب ریز
یخساز
صفحه نمایشگر
وای فای(WIFI)
ویژه گی هوشمند(smart)
تعداد طبقات یخچال
6
تعداد کشو فریزر
4
تعداد طبقات فریزر
6
سایرمشخصات
سایرمشخصات
دارای کمپرسور اینورتر خطی
قابلیت هوشمند
اتصال به اب شهری
کنترل پنل دیجیتال لمسی
دارای قفل کودک
دارای Smart Diagnosisi
دارای فیلتر تصفیه هوای داخلی Hygiene Fresh
دارای وای فای
دارای لامپ ال ای دی داخلی
مدیریت و بهینه سازی فضای داخلی
نظرات
تجربیات خود را بنویسید
نام و نام خانوادگی (ضروری)
ایمیل (ضروری)
موضوع
کد امنیتی
Captcha
whatsappinstagram