0
تعداد کل محصولات : ۰ محصولجمع کل : ۰ تومانپرداخت و تسویه

یخچال فریزر ساید اینستاویو الجی مدل X247

LG GCX247 Insta View Side By Side Refrigerator

۵۶/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های فنی محصول :
نوع محصول
یخچال و فریزر ساید بای ساید
حجم کل
668 لیتر
نوع کمپرسور
اینورتر خطی
نوع جریان هوا
MULTI AIR FLOW
توضیحات

مشخصات کامل ومعرفی یخچال و فریزر ساید بای ساید اینستا ویو الجی مدل GC-X247
شرکت الجی در سال 2018 این مدل از یخچال فریزر ساید بای ساید خود را روانه بازار کرد.برای این یخچال فریزر حجمی معادل 668 لیتر در نظر گرفته شده است که 442 لیتر ان مربوط به یخچال و 246 لیتر از ان نیز مربوط به قسمت فریزر ان است به طور کلی این یخچال فریزر از دو قسمت که به حالت پهلو به هم چسبیده اند تشکیل شده است که قسمت سمت چپ ان فریزر است و قسمت سمت راست ان نیز یخچال است.


یخچال الجی مدلX247  دارای سه درب است که یکی از انها برای قسمت بار ان یاهمان اینستا ویوو ان است.طراحی کلی این یخچال ساید بای ساید بسیار زیبا است و در ابعاد 1790میلی متر ارتفاع،عمق 738 میلی متر و عرض 912 میلی متر ساخته شده است.بر روی قسمت بیرونی درب فریزر ابریز و بر روی قسمت داخلی ان نیز یخساز تعبیه شده است.


اما چیزی که این یخچال را با مدل های قبلی خود متفاوت کرده است قسمت اینساویوو ان است که بر روی درب سمت راست ان قرار گرفته است. InstaView™ Door-in-Door در یخچال فریزر ساید بای ساید الجی مدل x247 حالت درب در درب دارد که قسمت جلویی ان از شیشه ای به رنگ مشکی درست شده است.این قسمت قابلیت ان را دارد تا با 2 بار کوبیدن بر روی ان روشن می شود(قسمت داخلی ان) و میتوان محتوای انرا به راحتی مشاهده کرد.حالت درب در درب اینساویوو در یخچال x247 الجی می تواند برای قرار گیری مواد غذایی که بیشترین مصرف روزانه را دارند مورد استفاده قرار بگیرد.


برای دسترسی به این قسمت لازم نیست درب یخچال را به صورت کامل باز کنید و این به نوبه خود می تواند از دو نظر قابل توجه باشد.ابتدا اینکه دسترسی شما را به مواد غذایی مورد نظرتان را اسان تر می کند و دوم اینکه میزان سرمای خارج شده از این قسمت بسیار کمتر است  و در نهایت باعث کاهش میزان مصرف انرژی می شود.


یخچال فریزر الجی  مدل x247 با ویژه گی اینستاویوو خود علاوه بر کارایی ان نمایی بسیار زیبا را نیز با خود به همراه دارد.یخچال اینستاویوو الجی از زمان ورود به بازار تا اکنون نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته و توانسته عرصه را در بازار رقابت بر دیگر رقبا تنگ کند.اینستاویو از فن اوری های جدید و مخصوص الجی است که نمونه انرا قبلا در هیچ جای دیگری نمی توانید بیابید.


این یخچال فریزر زیبا و با کیفیت علاوه بر ویژه گی هایی که در بالا گفته شد دارای فن اوری منحصر به فرد دیگری نیز در قسمت کمپرسور خود است. یخچال ساید بای ساید الجی مدل x247 دارای کمپرسور اینورتر خطی یا Inverter Iiner Comperessor است.فن اوری ساخت این نوع از کمپرسورها در اختیار شرکت الجی است و به دلیل دانشی که در ساخت انها به کار رفته است دارای کمترین میزان مصرف انرژی هستند به گونه ای که تا 32 درصد در میزان مصرف انرژی صرفه جویی می شود.کمپرسور اینورتر خطی علاوه بر ان به دلیل اتصالات کمی که در ساخت ان به کار رفته دارای میزان اصطکاک بسیار کم نیز هست که در نتیجه ان میزان صدای ان تا 25 درصد کمتر شده است و دراین مدل فقط 41 دسی بل صدا هنگام کار کردن ایجاد می شود.


برای انکه سرمای تولید شده به یک اندازه و به صورت یکسان به تمام قسمت های داخلی برسد از تکنولوژی گردش هوای چند نقطه ای یا Multi Air Flow  در یخچال اینستاویو الجی x247استفاده شده است.در این سیستم هوای سرد از چندین نقطه و در قسمت های مختلف به جریان در می اید و باعث می شود هوای سرد به یک اندازه به تمام قسمت های ان برسد.


به دلیل قرار گیری مواد غذایی مختلف در داخل تمام یخچال ها بو هایی نامطبوع ایجاد می شوند که برای سلامتی و همچنین میزان نگهداری سایر مواد غذایی نیز تاثیر گذار است.فیلتر بهداشتی هوا Hygiene Fresh در یخچال ساید بای ساید الجی مدلx247 قرار داده شده است که قادر است هوای داخل یخچال را کاملا فیلتر کرده و تمام بو های داخل یخچال را از بین ببرد و محیطی بسیار تمیز و عاری از هر گونه میکروب و میکرو ارگانیسم را ایجاد می کند.


فیلتر هایژن فرش دارای 5 مرحله فیلتراسیون مختلف است که در نهایت محیط داخلی یخچال را به گونه ای بسیار سالم نگه می دارد.این لایه های 5 گانه عبارتند از: 2 لایه نانو کربن برا بو زدایی و رفع تمامی بوهای داخلی ،2 لایه فوتوکالیست برای از بین بردن تمام میکرو ارگانیسم ها و 1 مرحله نیز با اشعه فرابنفش قادر است هوای داخلی را تازه سازی کند.تمام این مراحل فیلتراسیون هوای داخلی در یخچال درب در درب الجی X247 باعث می شود مواد غذایی مدت های طولانی تر در ان به صورت تازه باقی بمانند.


قسمت داخلی این یخچال فریزر در هر دو قسمت به گونه ای بسیار مناسب مدیریت شده است تا با میزان فضای مناسب خود بیشترین حجم از مواد غذایی را نگه دارد.یخچال الجی اینستاویو الجی مدل247 در قسمت یخچال دارای 4 طبقه شیشه ای (شیشه ها از جنس حرارت دیده و مقاوم) و 2 کشو نیز برای میوه و سبزی است(Fresh Balancer).بر روی درب ان نیز برای بیشترین میزان استفاده از فضای داخلی 5 قسمت تعبیه شده است.در قسمت فریزر نیز 4 قسمت بر روی درب و 4 طبقه از جنس شیشه حرارت دیده در قسمت داخل و 2 کشو نیز برای ان در نظر گرفته شده است.

یخچال الجی مدل X247  قابلیت اتصال به اب شهری را ندارد به همین دلیل برای قسمت ابریز و یخساز ان مخزنی به گنجایش 4 لیتر در نظر گرفته شده است که به راحتی می توانید بعد از هر بار خالی شدن انرا در جای خود دوباره پر کنید.

اینستاویو درب در درب
به واسطه این ویژه گی بسیار مهم(InstaView Door in Door) در یخچال ساید الجی x247 می توانید دسترسی بسیار اسان به مواد غذایی پر مصرف را داشته باشید.فقط با دو بار کوبیدن روی درب ان به اسانی می توان محتویات داخل را مشاهده کنید و بدون نیاز به باز کردن کامل درب و خارج شدن حجم زیادی از هوای سرد به مواد مورد نظر خود دست پیدا کنید.

 

یخچال الجی اینستا ویو مدل gc-x247 فروشگاه بانه یاس


سرمای همه جانبه
تمام قسمت های داخلی این یخچال فریزر الجی 247 حتی قسمت بار ان(درب در درب)در سریع ترین زمان کاملا سرد می شود.

 

یخچال الجی اینستا ویو مدل gc-x247 فروشگاه بانه یاس بانه


فضای بزرگ داخلی
برای انکه بیشترین میزان از مواد غذایی را بتوانید در سرمای یخچال و فریزر نگهداری کنید یخچال الجی درب در درب اینستاویو مدل X247  دارای 668 لیتر حجم فضای داخلی است که فضای بسیار بزرگی را در اختیار شما قرار میدهد.این حجم زیاد فضای برای استفاده یک خانواده با جمعیت زیاد نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

 

یخچال الجی اینستا ویو مدل gc-x247 خرید از فروشگاه بانه یاس


ابسرد کن ویخ ریز در ساید بای ساید الجی ایکس 247
به دلیل اینکه یخچال فریزر ساید الجی X247 به اب شهری وصل نمی شود اب مورد نیاز برای قسمت اب ریز و یخساز را با پر کردن مخزن 4 لیتری ان می توان تهیه کرد.شما می توانید این یخچال را در هر جایی از اشپزخانه تان بدون محدودیت در اتصال به شیر اب استفاده کنید.هم چنین این دستگاه فیلتر اب ندارد و شما را از تعویض ان بی نیاز می کند.

 

یخچال الجی اینستا ویو مدل  قیمت gc-x247 فروشگاه بانه یاس

 


قرار گیری مناسب یخ ساز
سیستم Space Plus Ice Maker کمترین میزان فضای داخلی را به خود اختصاص داده و فضای بیشتری را برای سایر مواد غذایی در اختیار شما قرار داده است.

 

 


Utility Box
جعبه مخصوص برای نگهداری مواد غذایی کم حجم و پر مصرف نیز در نظر گرفته شده است و تا حد زیادی نیز از بهم ریختگی مواد غذایی درقسمت داخلی یخچال نیز جلو گیری می کند.

 

یخچال الجی اینستا ویو مدل gc-x247 فروشگاه انلاین بانه یاس

 


محفظه تنظیم رطوبت
نگهداری سبزی و میوه ها در داخل یخچال نیازمند تعادل رطوبت در داخل ان است. در یخچال فریزر الجی مدل x247 برای این منظور محفظه کشویی مخصوصی در نظر گرفته شده است(Fresh Balancer) که میزان رطوبت در ان برای نگهداری طولانی تر میوه وسبزی جات کنترل می شود.

 

یخچال الجی اینستا ویو مدل gc-x247خرید اینترنتی فروشگاه بانه یاس

 


فیلتر تصفیه هوا (Hygiene Fresh)
برای تصفیه هوای داخلی در یخچال الجی مدل x247 و از بین بردن بوهای نا مطبوع انواع مواد غذایی موجود در ان از فیلتر تصفیه هوای هایژن فرش استفاده شده است.این فیلتر قادر است هوای داخلی را 5 مرحله فیلتر کرده و تمام بو ها و ذرات میکروبی را تا99.99% از بین ببرد تا محیطی کاملا بهداشتی را برای نگهداری مواد غذایی فراهم اورد.

 

یخچال الجی اصلی  اینستا ویو مدل gc-x247 فروشگاه بانه یاس


LG thinQ
با داشتن این ویژه گی یخچال الجی اینستاویو مدل X247 به یک دستگاه هوشمند تبدیل می شود که می تواند با استفاده از وای فای (wifi)  به گوشی تلفن شما متصل شود.به این ترتیب می تواند در هرکجا و هر زمان به کنترل تنظیمات یخچال و فریزر دسترسی داشته باشید.هم چنین خطاهای ایجاد شده در کار این یخچال الجی با این قابلیت در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید در کمترین زمان نسبت به رفع انها اقدام کنید.

 

یخچال الجی اینستا ویو مدل gc-x247 فروشگاه بانه یاس- انلاین

 


کمپرسور اینورتر خطی در یخچال اینستاویو الجی X247
قلب تپنده یک یخچال و فریزر کمپرسور ان است.یخچال ساید الجی 30 فوت مدل x247 با داشتن کمپرسور اینورتر خطی الجی (LG inverter liner compressor) کمترین میزان مصرف انرژی را دارد.صدای ان نیز به واسطه همین کمپرسور به کم ترین میزان خود رسیده است.

 

قیمت یخچال الجی اینستا ویو مدل gc-x247 فروشگاه بانه یاس


مزایای یخچال فریزر ساید بای ساید الجی مدل X247
فضای داخلی مناسب و مدیریت شده
طراحی درب در درب
نواوری اینستاویو
کمپرسور اینورتر خطی
سیستم گردش هوای چندگانه


شرکت الجی دارای سابقه طولانی در تولید و ساخت انواع لوازم خانگی مخصوصا یخچال و فریزر است.این شرکت توانسته است با طراحی های بسیار زیبا و استفاده از تکنولوژی های مخصوص خود مصرف کنندگان فراوانی را در بازارهای بین المللی جذب خود کند.قیمت یخچال فریزر الجی اینستا ویو مدل X247  با تمام قابلیت هایی که در بالا ذکر شد بسیار مناسب است و مقرون به صرفه است.

 

ویژگی های محصول
ویژگی های فنی و ظاهری محصول :
مشخصات کلی
برند
LG
مدل
GC-X247
نوع محصول
یخچال و فریزر ساید بای ساید
کشور سازنده
کره
ابعاد
912 *1790*738 میلی متر
مشخصات فنی
حجم کل
668 لیتر
حجم یخچال
422 لیتر
حجم فریزر
246 لیتر
نوع کمپرسور
اینورتر خطی
نوع گاز خنک کننده
R600a
نوع جریان هوا
MULTI AIR FLOW
تازه نگهداری میوه وسبزی
بدون برفک
قابلیت اتصال به اب شهری
مشخصات ظاهری
رنگ
سیلور
تعداد درب
3درب
اینستا ویو
میزان صدا
41 دسی بل
اب ریز
یخساز
نوع یخساز
Slim ice maker
صفحه نمایشگر
وای فای(WIFI)
ویژه گی هوشمند(smart)
تعداد طبقات یخچال
6
تعداد کشو فریزر
4
تعداد طبقات فریزر
2
سایرمشخصات
سایرمشخصات
دارای حالت درب در درب
قابلیت اینستا ویو
دارای سسیتم گردش هوای چندگانه
فیلیتر بهداشتی و ضد بو هایژن فرش
تکنولوژِی LG THINQ
میزان صدا 41 دسی بل
کشوی مخصوص برای مواد غذایی پر مصرف و کم حجم Utility Box
شیشه های قفسه داخلی از جنس مقاوم و حرارت دیده Tempro Glass
دارای مخزن مخصوص برای اب
نظرات
تجربیات خود را بنویسید
نام و نام خانوادگی (ضروری)
ایمیل (ضروری)
موضوع
کد امنیتی
Captcha
whatsappinstagram