0
تعداد کل محصولات : ۰ محصولجمع کل : ۰ تومانپرداخت و تسویه

یخچال ساید الجی مدل J247

LG GCJ247SLUVSIDE BY SIDE REFRIGERATOR

۴۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های فنی محصول :
نوع محصول
یخچال ساید
حجم کل
601 لیتر
نوع کمپرسور
اینورتر خطی
نوع جریان هوا
MULTI AIR FLOW
توضیحات

مشخصات یخچال ساید بای ساید الجی مدل GC-J247 SLUV
قبل از هر چیزی بگذارید از طراحی ان شروع کنیم که این نوع طراحی در مدل های قبل دیده نشده و به گونه ای بسیار زیبا طراحی شده است.زیبا یی تنها ویژه گی در ساختار ان نیست بلکه بسیار ماهرانه از نظر ابعاد ،اندازه فضای داخلی ،نوع باز شدن درب های ان و...طراحی وساخته شده است.حجم داخلی این یخچال ساید الجی 601 لیتر است که فضای بسیار مناسبی را برای نگهداری انواع مواد غذایی در اختیار شما قرار میدهد.تعداد کل درب های این یخچال 3 درب است که یکی از انها به صورت درب روی درب است ،این قسمت با فشار دادن دکمه ای در زیر ان به اسانی باز میشود وقابل دسترسی میباشد.Door-in-Door دریخچال الجی مدل j247 برای دسترسی سریع و اسان به موادی است که در طول روز بیشترین میزان مصرف را دارند طراحی شده است.با وجود این قسمت درب یخچال به صورت کامل باز نمی شود و فقط قسمت کوچکی که برای نگهداری انواع نوشیدنی ها و دیگر موادی که مصرف زیادی دارند باز میشود و این باعث میشود تا سرمای یخچال تخلیه نشده و میزان مصرف انرژی به طور چشمگیری افت پیدا کند.نوع کمپرسور یخچال ساید بای ساید الجی مدلJ247 از نوع کمپرسور خطی اینورتر(Inverter)است که میزان مصرف انرژی ان نسبت به انواع معمولی تر بسیار کمتر بوده و از این لحاظ دارای رده مصرف انرژی A+ است و به علت نوع ساختار ان کمترین میزان صدا را دارا است به طوری که صدای ان 39دسی بل است.این نوع از کمپرسور همچنین قدرت تولید برودت ان نسبت به دیگر مدل ها بسیار بیشتر بوده و قدرت انجماد بالاتری دارد.نوع گازی که کمپرسور برای تولید سرما در این  یخچال مورد استفاده قرار می دهد نیز از نوع R600a است برای انکه هوای سرد داخلی به تمام قسمت ها به طور یکسان و یکنواخت برسد سیستم گردش هوای چند گانه یا Multi Air Flow در یخچال الجی بنتلی مدل j247 به کار رفته و به علت اینکه سرما از چندین قسمت مختلف در داخل به جریان در می اید به طور یکسان به تمام قسمت ها میرسد و نتیجه ان نیز نگهداری بیشتر مواد غذایی است.از ویژه گی های مهمی که این یخچال فریزر الجی مدل247 از ان برخوردار است تعین میزان رطوبت قفسه میوه وسبزی جات است. میوه ها و سبزی جات برای اینکه مدت زمان بیشتری به صورت تازه نگهداری شوند باید میزان رطوبت انها با دقت تنظیم شود که در این یخچال این کار به خوبی صورت گرفته و 20% قدرت نگهداری انها بیشتر است.قسمت داخلی ان نیز دارای 6طبه مجزا در قسمت یخچال و فریزر ان است که در هر قسمت 2 کشو نیز قرار داده شده است.نوع روشنایی داخلی نیز با استفاده از لامپ های LEDصورت میگیرد که هم نور بیشتری دارند وهم مصرف کمتری نسبت به دیگر لامپ ها دارند.همچنین قسمت یخ ساز ان نیز در قسمت فریزر قرار دارد و به اسانی قابل دسترسی است.ابریز ان نیز در قسمت بیرون و ان هم  بر روی درب فریزر تعبیه شده است.کنترل تنظیمات دمایی هم با استفاده از دکمه های لمسی به راحتی صورت میگیرد.
گنجایش مناسب
یخچال الجی بنتلی مدل جی 247دارای 601لیتر گنجایش فضای داخلی است. این میزان فضا تقریبا میتواند تمام نیازهای شما را به جهت نگهداری انواع مواد غذایی تامین کند.درب های ان طوری ساخته وطراحی شده اند که با باز کردن ان میتوان به تمام فضای داخل یخچال و یا فریزر دسترسی پیدا کرد.قفسه های داخلی و قسمت بندی روی درب به گونه ای صورت گرفته که دسترسی شما را به انها به اسانی امکان پذیر میکند.

یخچال ساید الجی مدلj247


درب در درب(DOOR-IN-DOOR)
برای اینکه برای بیرون اوردن مثلا یک بطری نوشیدنی لازم نباشد تا درب را به صورت کامل باز کنید و با این کار حجم زیادی از سرمای داخلی را هدر بدهید،درب کوچکی برای دسترسی به قسمت بار ان تعبیه شده که در نوع خود بسیار کارایی دارد.یخچال ساید بای ساید الجی مدلJ247 در قسمت بار خود دسترسی اسان و سریع را برای موادی که بیشترین میزان مصرف روزانه را دارند فراهم ساخته است و درعین حال نیز به کاهش مصرف انرژی ان کمک شایانی کرده است.

یخچال ساید بای ساید الجی مدل j247 خریدا ز بانه


بیشترین میزان صرفه جویی در مصرف انرژی
در این یخچال برای تولید برودت از کمپرسور اینورتر خطی(Inverter linear compressor)استفاده شده است این کمپرسوربه لحاظ نوع و کیفیت ساخت از چند جهت قابل بررسی است ابتدا اینکه میزان صدای ان به دلیل کمترین میزان اصطکاک و برخورد داخلی بسیار کم است وفقط 39 دسی بل صدا دارد که در نوع خود بسیار حایز اهمیت است. و دوم اینکه مصرف انرژی ان نیز بسیار پایین تر از انواع معمولی تر است.یخچال الجی ساید بای ساید مدلj247 با وجود این کمپرسور خطی تا32%انرژی کمتری نسبت به دیگر مدل ها دارد.

یخچال ساید بای ساید الجی مدل j247 خریدا ز بانه فروشگاه بانه یاس


یخسازSLIM SPACE PLUS
در این یخچال J247 الجی یخساز ان در قسمت فریزر به گونه ای بسیار خاص طراحی وقرار داده شده است. این یخساز بر روی درب به گونه ای که کمترین میزان فضا را به خود اختصاص داده، قرار گرفته است و میزان فضای هدر رفته را در داخل فریزر به کمترین حد رسانده است بنابراین شما فضای بیشتری برای نگهداری سایر مواد غذایی در اختیار خواهید داشت.

یخچال ساید بای ساید الجی مدل j247 قیمت مناسب


تعادل رطوبت در قسمت نگهداری میوه وسبزی جات
برای اینکه سبزی و میوها در قسمت کشوی مخصوص خود مدت زمان بیشتری به صورت تازه باقی بمانند رطوبت انها تبخیر شده و برروی قسمت بالای انها می نشیند و به این شکل توازن بین میزان رطوبت حفظ میشود.

یخچال ساید بای ساید الجی مدل j247 خریدا ز بانه یاس


سیستم گردش هوا
گردش هوای سرد برای اینکه به تمام نقاط به صورت یکسان ویکنواخت برسد از نقاط مختلفی به گردش در می اید. در بیشتر قسمت های هر قفسه چندین مجرا برای به گردش در امدن هوای سرد تعبیه شده است و این باعث میشود تمام نقاط دارای برودت یکسان باشند به همین دلیل میزان نگهداری مواد غذایی در یخچال ساید بای ساید الجی مدل بنتلی J247بسیار بالاست.


Smart Diagnosis
برای انکه در هنگام خرابی و نقص در کار این یخچال از نوع ان اطلاع داشته باشید با قابلیت اتصال ان به گوشی هوشمند خود میتوانید در کمتر از چندثانیه از چگونگی خطای به وجود امده مطلع شوید و خرابی انرا در کمترین زمان ممکن رفع کنید.

یخچال ساید بای ساید الجی مدل j247 خریدا ز بانه با قیمت مناسب


یخچال ساید بای ساید الجی مدل j247 فروشگاه انلاین بانه یاسچرا کمپرسورهای اینورتر؟
این کمپرسورها به لحاظ اینکه از نظر ساختاری با مدلهای قدیمی متفاوت بوده در نتیجه معایبی نیز که در انها وجود داشته رفع شده است.ویژه گی  مهم این نوع از کمپرسورهای اینورتر در ان است که نقاط اتصال انها بسیار کم است و به  همین خاطر دران بسیار کم سایش و اصطکاک صورت میگیرد به همین دلیل در هنگام کار صدای بسیار کمی دارند.

 


نقاط قوت
حجم مناسب601لیتری
قرار گیری قسمت درب- در- درب  
موتور اینورتر خطی کم مصرف

شرکت الجی از تولید کنندگام مطرح در زمینه لوازم خانگی به طو رکلی و به صورت خاص در زمینه تولیدانواع یخچال می باشد. محصولات این شرکت با بالاترین فن اوری ها و مناسب ترین قیمت ممکن به بازارهای سراسر دنیا عرضه می شوند.شما نیز اگر در بین مدلهای مختلف به دنبال انتخاب یک یخچال با کیفیت و در عین حال قیمت مناسب هستید ما خرید یخچال ساید بای ساید الجی 30فوت مدلj247 را  پیشنهاد میکنیم.

 

ویژگی های محصول
ویژگی های فنی و ظاهری محصول :
مشخصات کلی
برند
LG
مدل
GC-J247SLUV
نوع محصول
یخچال ساید
کشور سازنده
کره(تولید در چین)
وزن
-
ابعاد
912 *1790*738 میلی متر
مشخصات فنی
حجم کل
601 لیتر
حجم یخچال
-
حجم فریزر
-
نوع کمپرسور
اینورتر خطی
نوع گاز خنک کننده
R600a
نوع جریان هوا
MULTI AIR FLOW
تازه نگهداری میوه وسبزی
بدون برفک
مشخصات ظاهری
رنگ
سیلور
تعداد درب
3درب
میزان صدا
39دسی بل
اب ریز
یخساز
نوع یخساز
Slim space plus
صفحه نمایشگر
تعداد طبقات یخچال
6
تعداد کشو فریزر
6
تعداد طبقات فریزر
6
سایرمشخصات
سایرمشخصات
یخساز
ابریز
سطح صدا39 دسی بل
موتور اینورتر خطی
تنظیم میزان رطوبت
سیتم خنک کننده چند نقطه ای
بار دار
smart diagnosis
نظرات
تجربیات خود را بنویسید
نام و نام خانوادگی (ضروری)
ایمیل (ضروری)
موضوع
کد امنیتی
Captcha
whatsappinstagram