0
تعداد کل محصولات : ۰ محصولجمع کل : ۰ تومانپرداخت و تسویه

نحوه کار و معرفی کامل سولاردام الجی MA3884VC

نحوه کار و معرفی کامل سولاردام الجی ma3884vc

سولاردام الجی مدل MA3884VC دستگاهی برای پخت انواع غذاهای مختلف است.وجود این سولاردوم می تواند نیاز شما را به انواع مایکروفر،فر،توستر و ... رفع کند چون به تنهایی قادر به انجام تمام عملکردهای اینگونه دستگاه ها حتی با کیفیتی بالاتر است.الجی این سولاردوم را مستر شف یا سر اشپز نامیده است و وجود ان می تواند یک اشپزی را برای شما بسیار اسانتر و جذاب تر کند.دلیل نام گذاری این دستگاه هم به دلیل استفاده از فن اوری امواج سبک (Light Wave) است که می توانند به خوبی دما را جذب مواد غذایی کنند و عملکردی مانند پخت ذغالی خواهند داشت.این فن اوری از تبخیر مواد اب داخل مواد غذایی نیز جلوگیری خواهد کرد در غذاهای پخته شده با ان بسیار ابدار و خوشمزه هستند و کیفیت انها با سایر مواد غذایی که در مایکروفرها و یا فرهای برقی دیگر پخت می شوند کاملا متفاوت است.

lg solardom ma3884vc microwave-banehyas-1

 

 

 


از نظر طراحی سولاردوم الجی MA3884VC دستگاهی بسیار زیبا و مدرن است.بدنه ان از جنس فلزی با پوشش رنگ سیلور است و بر روی کابینت قرار می گیرد.قسمت جلویی این سولاردام از جنس استیل براق است و زیبایی خاصی دارد در ضمن اینکه شما می توانید بعد از هر بار استفاده انرا به راحتی تمیز کنید.درب ان به حالت عمودی باز و بسته می شود و برای این منظور دسته بزرگی برای ان در نظر گرفته شده است.جنس شیشه ان نیز مقاوم در برابر حرارت است و با قابلیت دوجداره ای خود مانع از داغ شدن سطح بیرونی می شود.سولاردام الجی دارای کنترل پنل ویژه ای است که به شما امکان استفاده از کارایی های متنوع را به اسان ترین روش می دهد.کنترل پنل در قسمت بالای درب قرار دارد و از دکمه های مختلف و نمایشگر دیجیتالی تشکیل شده است.

lg solardom ma3884vc microwave-banehyas-7

 

 

 


به صورت کلی 6 عدد دکمه که در طرفین و دو ولوم چرخشی نیز در وسط قسمت کنترل پنل قرار دارند.دکمه های سمت راست به ترتیب شامل :

lg solardom ma3884vc microwave-banehyas-2

 

 

 


1-STOP/CLEAR :برای مکث و یا حذف برنامه پخت
2-START : برای شروع برنامه پخت
3-ENTER/CLOCK:برای وارد کردن برنامه ای که تنظیم و یا انتخاب کرده اید و هم چنین برای تنظیم ساعت
4-ولوم CONTROL:برای تنظیم دما،زمان و وزن در برنامه های پخت مختلف
5-ولوم FUNCTION : برای انتخاب برنامه های دستی
6-STEAM COOK:برنامه های پخت خودکار بخار پز
7-AUTO DEFROST:برنامه های خودکار یخ زدایی
8-SPEED AUTO COOK:برنامه های خودکار پخت سریع


با استفاده از این دکمه و لوم های قرار گرفته به راحتی می توانید انواع برنامه های پخت مورد نظر خود را به صورت دستی و خودکار توسط سولاردام الجی اجرا کنید.

lg solardom ma3884vc microwave-banehyas-3

 

 

 


قسمت داخلی سولاردام MA3884VC الجی از جنس استیل ضد زنگ است که می تواند محیط سالم و بهداشتی را برای پخت مواد غذایی مختلف در اختیار شما بگذارد.ظرفیت کلی محفظه این سولاردام 38 لیتر است که می تواند در نوع خود بسیار کم نظیر باشد و فضای مناسبی را برای پخت در اختیار شما قرار خواهد داد.الجی قسمت انتهایی داخل این سولاردام را به صورت نیم دایره طراحی کرده است که این خود می تواند دو مزیت را به همراه داشته باشد.ابتدا اینکه به راحتی می توان با استفاده از یک دستمال انرا تمیز کنید و دوم اینکه باعث قرار گیری راحت تر ظروف بزرگ در داخل ان می شود.در قسمت بالا و پایین ان هم دو المنت قرار داده شده است و این باعث خواهد شد که حرارت از دو طرف به مواد غذایی وارد شده و در نتیجه کیفیت پخت افزایش خواهد یافت.هم چنین در قسمت داخلی ان لامپ برای روشنایی قرار دارد.فن کانوکشن نیز از دیگر مواردی است که شما در هنگام باز کردن درب این سولاردام انرا مشاهده خواهید کرد.

lg solardom ma3884vc microwave-banehyas-4

 

 

 

اقلام همراه سولاردام 38 لیتری الجی شامل یک سینی گرد از جنس چدن که بر روی پایه مخصوص خود در داخل دستگاه قرار می گیرد و با توجه به وجود چرخ های زیر ان در هنگام شروع بکار دستگاه به چرخش در می اید.هم چنین ظرف بخار پز نیز به همراه این سولاردام قرار دارد و از جنس استیل و چدن بوده که برای بخار پز کردن مواد غذایی مختلف کاربرد دارد.دو عدد توری از جنس استیل نیز که دارای پایه های کوتاه و بلند هستند از دیگر اقلام همراه این سولاردام هستند و هر کدام با توجه به نیاز بر روی سینی چرخشی دستگاه قرار می گیرند.

 

سولاردام الجی 3884 به صورت دارای 6 برنامه پخت به صورت دستی و 28 برنامه پخت خودکار است که می توان با استفاده از انها هر نوع مواد غذایی از کیک و شیرینی را تا کباب تهیه کنید.ابتدا نحوه کار این سولاردام را با برنامه های دستی شروع خواهیم کرد.

 


برنامه های دستی این سولاردام 6 برنامه هستند که شامل:


1-گریل:برای برشته کردن،کباب درست کردن،پخت گوشت،پیتزا و ... 2-کانوکشن:برای مغز پخت کردن و پخت یکدست تمام قسمت های مواد غذایی 3-مایکرو:برای گرم کردن،جوشاندن،یخ زدایی 4-ترکیبی 5-یخ زدایی:اب کردن یخ مواد غذایی منجمد 6-بو زدایی :برای تمیز کردن قسمت داخلی، هستند.با چرخاندن ولوم FUNCTION اولین برنامه که مشاهده خواهید کرد مایکرو است و با استفاده از ولوم کنترل می توان سطوح قدرت انرا که از یک تا سه است را با توجه به نوع ماده غذایی خود انتخاب کنید.سپس دکمه اینتر را می زنید و در این حالت دستگاه از شما زمان پخت را می خواهد که انرا نیز با استفاده از ولوم کنترل می توانید بنا به دلخواه تنظیم کنید.در اخر هم دکمه اینتر و استارت را می زنید تا برنامه پخت شروع شود.اگر بخواهید برنامه را مکث کنید و یا تنظیمات را تغیر دهید می توانید یکبار دکمه STOP را فشار دهید و اگر بخواهید برنامه را به صورت کامل حذف کنید کافیست دو بار دکمه STOP را فشار دهید.


این کار را می توانید برای سایر برنامه های دیگر مانند مایکرو،یخ زدایی و ... را نیز انجام دهید.برنامه بو زدایی البته متفاوت است و از ان برای تمیز کردن داخل سولاردام می توان استفاده کرد.به این صورت که ابتدا باید یک لیوان اب را دخل ان قرار دهید و سپس برنامه را از طریق انتخاب با ولوم فانکشن (FUNCTION) و وارد کردن ان با دکمه اینتر انتخاب کرده تا بعد از اتمام برنامه با استفاده از یک دستمال محیط داخل انرا تمیز کنید.

 

برنامه های پخت خودکار در سولاردام الجی مدل 3884 نیز شامل 28 برنامه پخت مختلف و با استفاده از انها قادر به بخارپز کردن،یخ زدایی و پخت سریع به صورت خودکا خواهید بود.الجی منوی کاملی از این برنامه ها را زیر دکمه های مربوطه قرار داده و به محض باز کردن درب قادر به مشاهده انها خواهید بود.در اینجا به صورت مختصر به بیان نوع کارکرد هر کدام از این سه دکمه پخت خودکار خواهیم پرداخت.

lg solardom ma3884vc microwave-banehyas-5

 

 


1-STEAM COOK:برای بخار پز کردن و شامل 12 برنامه:سبزیجات تکه های بزرگ،سبزیجات تکه های کوچک،گوجه،ران مرغ،صدف،ماهی کامل،فیله ماهی،سینه مرغ،تخم مرغ،گوشت چرخ کرده،سوسیس و گوشت خوک است.

2-AUTO DEFROST:از این برنامه های برای یخ کردن مواد غذایی منجمد استفاده می شود و ان نیز شامل 4 برنامه :گوشت قرمز،گوشت سفید،ماهی و نان است.

3-SPEED AUTO COOK:برنامه های پخت سریع خودکار است و ان نیز خود دارای 12 برنامه مختلف است که به ترتیب شامل : پیتزا یخ زده،سیب زمینی سرخ کرده،مرغ کامل،تکه های مرغ،استیک،بره سوخاری،گوشت گوساله سوخاری،سیب زمینی توپر،غذاهای یخ زده،سبزیجات تازه،سبزیجات یخ زده و برنج و پاستا است.

 

برای استفاده از هر کدام از این برنامه ابتدا باید دکمه مورد نظر را فشار داده و با استفاده از دکمه کنترل وزن،زمان و برخی دیگر از کمیت ها را انتخاب می کنید.سپس دکمه اینتر را می زنید تا برنامه وارد شود و در اخر هم برای شروع دکمه استارت را خواهید زد.در این قسمت نیز با یکبار فشردن دکمه استاپ برنامه مکث می شود و در این حالت می توانید حتی درب سولاردام را نیز باز کنید و تغیراتی را که در نظر دارید انجام دهید.سپس دوباره دکمه استارت را می زنید تا برنامه شروع مجدد شود.با دوبار پشت سرهم فشردن دکمه استاپ نیز برنامه به صورت کامل حذف خواهد شد.

 

مزیت های سولاردام 3884 الجی
طراحی زیبا و مدرن
ظرفیت 38 لیتری
برنامه های پخت بسیار گسترده
کیفیت پخت بسیار عالی همراه با حفظ طعم مواد غذایی

 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نام و نام خانوادگی (ضروری)
ایمیل (ضروری)
وبسایت
متن پیغام (ضروری)
Captcha
LG
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
BOSCH
KARCHER
Tefal
Delonghi
KENWOOD
Panasonic
BRAUN
moulinex
BLACK+DECKER
fuma
بابیلیس
AEG
GREE
OGENERAL
SENCOR
GOSONIC
KORKMAZ
سیلور کرست
Xiaomi
PROFICOOK
FAKIR
TOSHIBA
DAEWOO
beko
mayer
Persia France
HENRICHS
SHARP
Gastroback
Whirlpool
BOMANN
Hisense
Life Smile
evvoli
NIKAI
MAXXMEE
Bariton
فالز
whatsappinstagram