0
تعداد کل محصولات : ۰ محصولجمع کل : ۰ تومانپرداخت و تسویه

جاروشارژی دسته بلند بلاک اند دیکر SV420B

BLACK AND DECKER SV420B CHARGEABLE VACUUM CLEANER

۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های فنی محصول :
نوع جاروشارژی
عصایی(ایستاده)
نوع باطری
لیتیوم یونی
امکان جدا کردن از دسته
توضیحات

مشخصات جاروشارژی ایستاده بلاک اند دیکر (BLACK+DECKER) مدل SVA420V

این مدل از جاروشارژی بلاک اند دیکر دارای طراحی بسیار زیبایی به لحاظ ظاهریست و باید گفت از متریال با کیفیت و مرغوبی نیز ساخته شده است. رنگ این جاروشارژی تقریبا خاکستری است و بعضی قسمتهای ان نیز تیره رنگ است و از دو قسمت اصلی تشکیل شده است :قسمت پایه و قسمت موتور .قسمت پایه ان همانطور که از نام ان پیداست اسکلت ان به حساب می اید و قسمت موتور یا جاروی کوچکتر روی ان سوار میشود. در قسمت پایین پاروی ان وجود دارد که به قسمت پایه وصل است در داخل پارو برس چرخشی ان وجود دارد که با حرکت دورانی باعث کارایی بهتر عملکرد جارو کشی میشود.در قسمت بالای ان دکمه روشن خاموش قرار گرفته و میتوان با ان جارو را خاموش ویا روشن کرداین مدل از  جاروشارژی بلاک اند دیکر دسته دار دارای باطری با ظرفیت  2000میلی امپری است که با شش ساعت شارژ تا 21 دقیقه میتواند کار کند.نوع باطری ان نیز لیتیوم یونی است و 28.8 وات انرژی دارد و از این لحاظ دارای قدرت مکش فوق العاده ای است.حجم مخزن این جارو شارژی نیز 500میلی لیتر است که مدتهای طولانی میتوان انرا بدون نیاز به تخلیه استفاده کرد.

black+decker-sva420b--banehyas-1

 

 

 


ویژه گیهای جاروشارژی بلاک اند دیکر دسته بلند مدل 420

کاربرد این جارو شارژی بسیار اسان است و طراحی ان ارگونومیک است به همین دلیل در هنگام استفاده کردن از ان احساس خستگی نمیکنید و بسیار کاربرد اسانی دارد.به واسطه طول ان میتواند براحتی زیر میز را تمیز کند و دو عدد چرخی که برای ان تعبیه شده قدرت مانور انرا در هنگام کاربرد را تا حد زیادی بالا میبرد .برای جاهایی که جارو با دسته به انها دسترسی ندارد میتوانید انرا جدا کرده و به تنهایی از ان استفاده کنید در این روش هیچ گونه محدودیت دسترسی برای جارو کشی ندارید.البته برای سطوحی مثل فرش و یا موکت بهتر است جارو را با پایه ان استفاده کنید.

black+decker-sva420b--banehyas-2

 

 

 

جاروشارژی دسته بلند بلک اند دیکر 420 با برس چرخشی

این برس در هنگام روشن شدن با سرعت مناسبی میچرخد و تمام ذرات گرد و غبار و زباله را به راحتی از سطح جدا می کند و با مکش همزمان به داخل محفظه گرد و خاک کشیده میشوند.بسیاری از ذرات به سطوح میچسبند و به اسانی فقط با مکش  از سطح جدا نمیشوند بنابراین این برس چرخشی میتواند تمام ذرات ریز و درشت سطوح را به اسانی جدا کرده و در قسمت محفظه زباله جمع کند.همچنین این برس پرز موکت و فرشها را به راحتی کنار زده و تمام ذرات غبار داخل انها را میگیرد.

black+decker-sva420b--banehyas-3

 

 


باطری لیتیومی در جاروشارژی دسته دار بلاک اند دیکر مدل 420

باطریهای لیتیوم یونی برخوردار از جدیدترین تکنولوژی های سالهای اخیر هستند .این نوع از باطریها هم از لحاظ کیفیت نگهداری شارژ مناسب تر هستند و هم از لحاظ طول عمر میتوانند مدت زمان بیشتری نسبت به باطری های عادی کار کنند.شرکت بلاک اند دیکر در این جاروشارژی خود از باطری لیتیومی بهره برده که هم باعث دوام کاری ان و هم باعث افزایش مقدار نیروی ذخیره شده در ان میشود.  

black+decker-sva420b--banehyas-16

 

 

 

 

 

تکنولوژی سایکلونیک Cyclonic technology

این تکنولوژی با عث میشود گرد خاک و زباله جمع شده در قسمت محفظه در زمان روشن شدن دستگاه همواره در چرخش باشد برای انکه گرد و خاک و زباله ها مجرای ورودی محفظه را مسدود نکنند و باعث افت فشار مکش جارو نشوند. بنابراین فن اوری گردبادی یا سایکلونیک در جاروشارژی بلاک اند دیکر SVA420B می تواند حتی در زمانی که حجم زیادی از زباله در مخزن قرار دارد مکش انرا ثابت نگه دارد.

black+decker-sva420b--banehyas-8

 

 

 

 

 

سایر ویژه گیهای جاروشارژی 28.8 ولت بلاک اند دیکر مدل SVA420B

مخزن این جاروشارژی  از جنس شفاف تولید شده و براحتی محتوی ان قابل مشاهده است ، همچنین این مخزن براحتی جدا میشود و پس از شست و شو دوباره در جای خود قرار میگیرد.میزان قدرت ان هم از یک تا دو قابل تنظیم است.وزن ان هم 2.25کیلو گرم است ،این جاروشاژی بر روی پایه شارژ میشود و طول سیم برق ان نیز 1.8متر است .

black+decker-sva420b--banehyas-10

 

 

 

خرید جاروشارژی دسته بلند بلاک اند دیکر

بسیاری از مواقع پیش می اید برای جمع کردن خرده ریزهایی که روی فرش ریخته و یا دیگر موارد استفاده از جارو برقی کاری زمانبر ودشوار است بنابراین با این وسیله خیلی راحت تر واسانتر میتوان انها را جارو کرد ودر کل برای جارو کشی های سبک این وسیله بسیار کار امد و مفید است.

 

 

 

نقاط قوت

دارای دسته بلند برای استفاده به صورت ایستاده
دارای باطری لیتیومی با ظرفیت 2000 میلی امپر
دارای قدرت مکش 28.8 ولت
دارای برس چرخشی برای افزایش نظافت
قابلیت استفاده به صورت دستی
مخزن قابل شست و شو با گنجایش مناسب
فن اوری سایکلونیک

 

ویژگی های محصول
ویژگی های فنی و ظاهری محصول :
مشخصات کلی
نوع محصول
جاروشارژی
برند
BLACK+DECKER
مدل
SVA402B
نوع جاروشارژی
عصایی(ایستاده)
مشخصات فنی
نوع شارژ
قرار گیری روی پایه
قابلیت تنظیم مکش
گنجایش مخزن
نیم لیتر
نوع باطری
لیتیوم یونی
برس چرخشی
امکان جدا کردن از دسته
قابلیت شست وشوی مخزن
سایر ویژه گی ها
قدرت 28.8 watt_hours
سطح صدا : ‎75 dB
نظرات
تجربیات خود را بنویسید
نام و نام خانوادگی (ضروری)
ایمیل (ضروری)
موضوع
کد امنیتی
Captcha
whatsappinstagram