0
تعداد کل محصولات : ۰ محصولجمع کل : ۰ تومانپرداخت و تسویه

جاروشارژی AEG مدل CX8

AEG CX8-60TM Chargeable Vaccum Cleaner

تماس بگیرید
ویژگی های فنی محصول :
نوع جاروشارژی
عصایی(ایستاده)
نوع باطری
لیتیوم یونی
امکان جدا کردن از دسته
توضیحات

مشخصات جارو شارژی آ ا گ مدلCX8-60TM
AEG CX8-60TM CHARGEABLE VACCUM CLEANER
جاروشارژی از وسایل پرکاربرد امروزی است که نقش زیادی در تمیزی ونظافت محیط زندگی ما دارد. در این میان شرکت AEGدارای متنوع ترین و بهترین انها است.جاروشارژی آ ا گAEG مدلCX8-60TM بهترین از بین تمام ان مدل ها است.دارای رنگ تنگستن متالیک و ساخته شده از پلاستیک است.شکل ظاهری و طراحی ان بسیار زیبا و بی نظیر است.دسته بلند ان استفاده از ان را بسیار راحت و اسان کرده است .سری پارویی این دستگاه قابلیت چرخش 180درجه ای دارد و این دسترسی به تمام نقاط را برای این جاروشارژی امکانپذیر میکند.تمام سطوح از جمله سرامیک،فرش،موکت و... با این جارو شارژی قابل نظافت است.
قابلیت های باطری
از انجا که جارو شارژی به طور مستقیم به برق متصل نیست و نیروی ان از طریق شارژ باطری ان تامین میشود بنابراین داشتن یک باطری با کیفیت و پرقدرت که بتواند هم نیروی برق را به مدت زمان بیشتر نگه دارد و هم اینکه حجم بیشتری از نیروی برق را در خود نگه دارد از لازمه های یک جارو شارژی با کیفیت است.از این رو در جاروشارژی آ ا گ (AEG)مدل CX8-60TMدارای ظرفیت باطری 25.2ولت است و از نوع لیتیومی است. این نوع از باطری لیتیوم از جدیدترین نوع ان است و با میزان حجم کمتر بیشترین میزان شارژ را در خود نگه میدارد.برای شارژ کامل باطری ان 3.5ساعت زمان لازم است و بعد از پر شدن کامل به مدت 60دقیقه بطور مداوم میتوان از ان استفاده کرد که این در نوع خود بی نظیر است.میزان شارژ ان به وسیله نمایشگر LEDان قابل مشاهده است.

 

جاروشارژی aeg مدل cx8


برس چرخشی
در قسمت پارویی ان برای نظافت بیشتر و همچنین ذراتی که به سطح چسبیده اند و براحتی فقط با مکش جدا نمی شوند از برسی چرخشی استفاده شده است که همرا با مکش جارو نظافت را به حداکثر خود میرساند.این برس به راحتی قابل تعویض بوده و یا میتوان انرا تمیز کرد و دوباره استفاده کرد.
مخزن جداشونده
مخزن جارو شارژیAEG CX8_60TMاز نوع جدا شونده و قابل تمیز شدن است .این مخزن بعد از پر شدن ان که توسط نشانگر ان مشخص میشود براحتی جدا شده و میتوان انرا تمیز کرد.در داخل این مخزن فیلتری وجود دارد که انهم قابلیت شستشو و تمیز شدن دارد.
سایر ویژه گی ها
هوای خارج شده از این جارو شارژی AEGتوسط فیلتر بهداشتی که در ان تعبیه شده ،کاملا فیلتر میشود و هیچگونه ذرات حساسیت زا و غیر بهداشتی وارد محیط اطراف نمی شود.این فیلتر قابل شست وشو بوده و بعد از تمیز کردن ان دوباره قابل استفاده است.از دیگر ویژه گی های ان میتوان به لامپ های ال ای دی ان اشاره کرد که با روشن شدن انها میتوان میزان نظافت سطح را تشخیص داد.
نقاط قوت جاروشارژی aegمدلcx8-60tm
1-باطری پرقدرت
2-برس چرخشی

جارو شارژی از جمله لوازم برقی است که بسیار پر کاربرد است.به دلیل اینکه کار نظافت را برعهده دارد و نظافت محیط منزل نیز از موارد بسیار مهم وقابل توجه برای همه ما است بنابراین باید در هنگام خرید یک جاروشارژی به ویژه گی های ان بسیار توجه داشته باشیم.از جمله این ویژه گی ها داشتن دسته بلند است که کار کردن با این وسیله را بسیار راحت تر و اسان می کند وشما میتوانید بدون خم شدن براحتی و به صورت ایستاده به نظافت بپردازید.از دیگر موارد مورد توجه در انتخاب جاروشارژی قدرت و نوع باطری ان است که میتواند جارو کردن را با قدرت مناسب انجام دهد و یا با ظرفیت مناسب خود جهت نگهداری شارژ مدت زمان بیشتری انرا به کار گرفت.جارو شارژی AEG مدل CX8 با داشتن دسته مناسب و باطری لیتیوم با کیفیت میتواند کارایی و کیفیت لازم را برای شما به همراه داشته باشد.
شرکت آ ا گ از تولید کنندگان معتبر لوازم خانگی است و متنوع ترین جارو شارژیها حال حاضر از تولیدات این شرکت است.واگر بگوییم بهترین ها را در این قسمت دارد گزاف نگفته ایم.قیمت جارو شارژیAEGبه نسبت کارایی و کیفیت ان بسیار مناسب بوده و میتواند برای انهایی که به کیفیت بیشتر از هزینه اهمیت می دهند میتواند انتخاب مناسبی باشد.

 

ویژگی های محصول
ویژگی های فنی و ظاهری محصول :
مشخصات کلی
نوع محصول
جاروشارژی
برند
AEG
مدل
CX8-60TM
کشور سازنده
مجارستان
نوع جاروشارژی
عصایی(ایستاده)
رنگ
تنگستن متالیک
مشخصات فنی
نوع شارژ
قرار گیری روی پایه
قابلیت جذب مایعات
فیلتربهداشتی
قابلیت تعویض فیلتر
گنجایش مخزن
0.8 لیتر
میزان صدا
81 دسی بل
نوع باطری
لیتیوم یونی
ولتاژباطری
25.2 ولت
میزان شارژدهی باطری
60 دقیقه
زمان لازم برای شارژ کامل
3.5 ساعت
دسته تاشو
امکان جدا کردن از دسته
قابلیت شست وشوی مخزن
سایر ویژه گی ها
نشانگر پربودن مخزن
چراغ LED
برس چرخشی
قابلیت چرخش 180 درجه برس
باطری لیتیوم
نگه داری روی پایه
نظرات
تجربیات خود را بنویسید
نام و نام خانوادگی (ضروری)
ایمیل (ضروری)
موضوع
کد امنیتی
Captcha
whatsappinstagram